Наші баскетболісти – в числі призерів!

Дата: 29.06.2023 14:35

Вихованці спортивної секції з баскетболу, яка діє на базі Турійської дитячо-юнацької спортивної школи, упродовж декількох місяців привезли на Турійщину чимало нагород та кубків із змагань різного рівня.

Фото без описуДнями вони стали бронзовими призерами на турнірі з баскетболу серед юнацьких команд. Мета заходу, який відбувся в обласному центрі Волині, – підготовка до Чемпіонату України з баскетболу. І наші спортсмени показали досить гарний результат в іграх з командами із Рівного, Володимира та Луцька, посівши третю сходинку п’єдесталу пошани.
Приємно відзначити, що турійські баскетболісти чудову гру продемонстрували і на турнірі з баскетболу, який проходив у Володимирі серед юнацьких команд 2010 року народження і молодші. Наші юні спортсмени здобули золото! На іншому ж турнірі, що відбувся теж в княжому місті, команда баскетболістів Турійської громади виборола бронзу.

Друге місце в активі наших спортсменів на ще одному спортивному заході, який проходив у Нововолинську.

Тож щиро пишаємося здобутками наших юнів спортсменів. Бажаємо їм та тренеру-наставнику Олександру Лемещуку нових досягнень на спортивній арені, а також дякуємо за пропагування активного дозвілля на теренах Турійщини.