Вітаємо з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 08:32

Шановні жителі Турійської громади!

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом  Днем Конституції України.

Цей день особливий, адже символізує нашу спільну волю до свободи, правосуддя та рівноправ’я. Нехай Конституція залишається неушкодженою скринькою, що втілює наші мрії та береже цінності й народну мудрість.

Цей документ увібрав у себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати величезний потенціал Нації. Конституція України – головний оберіг державності й демократії. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній соборній державі. Все це українці нині захищають від лютого ворога, сплачуючи надто дорогу ціну – життя синів і доньок України. Але ми обов’язково переможемо!

Щиро бажаємо завжди пишатися своєю країною. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість для самореалізації. Бажаємо кожному відчуття значущості, свободи та можливостей, світлих ідей, повноцінної реалізації. І найголоніше – миру нам і Перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний
та колектив селищної ради