Оголошення про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації

Дата: 27.06.2023 17:07

Фото без описуОголошення про дату та час проведення громадських слухань щодо містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки по вул. Уршулі Сяркевич в смт Турійськ, Ковельського району, Волинської області» та «Детальний план території район вул. Спортивна в смт Турійськ Ковельського району Волинської області»

Запрошуємо усіх мешканців громади на громадські слухання, які відбудуться у вівторок (04.07.2023 р.) о 12 годині  в приміщенні селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 1 (ІІ поверх).

Повідомлення про громадське обговорення проєктів містобудівної документації розміщене в газеті «Народне слово» від 25 травня 2023 року № 21(7912).

До участі запрошуються мешканці громади, зацікавлені сторони у розвитку громади, представники суміжних територіальних громад та інші.