Вітаємо фермерів Турійщини!

Дата: 19.06.2023 11:40

Фото без опису19 червня в Україні відзначається свято фермерів. Щиро вітаємо усіх фермерів та працівників фермерських господарств Турійської громади!

У цей день маємо нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Завдяки вашим працьовитим «золотим руками», мудрості та напруженій самовідданій праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство. А в час війни ви ще й стали надійною опорою і підтримкою для Збройних сил України.

Бажаємо, щоб земля рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб і у життя втілюються всі ваші плани. Нехай ваша нива щедро колоситься під мирним українським небом, здоров’я міцніє, шана людська примножується.

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний

та колектив селищної ради