Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 19.06.2023 року:

Дата: 19.06.2023 11:08
Кількість переглядів: 121

Які є вакансії на ринку праці Турійщини?

Офіціант. Завдання та обов’язки: сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби – поради у виборі страв, одержання замовлення, передача замовлень на кухню, доставка замовлення відвідувачу, збір використаного посуду, прибирання столу. Заробітна плата 7000 грн.

Фармацевт. Завдання та обов’язки: здійснює відпуск готових лікарських засобів і виробів медичного призначення. Визначає правильність оформлення рецептів, вимог, відповідність прописаних доз віку хворого, сумісність інгредієнтів, на різні лікарські засоби. Заробітна плата 6800 грн.

Бухгалтер. Завдання та обов’язки: ведення бухгалтерського обліку, в тому числі матеріальних цінностей, податкової звітності, нарахування заробітної плати. Заробітна плата 6800 грн.

Інженер-механік. Завдання та обов’язки: знання устаткування та ремонт техніки таких виробників,як John Deere, Fendt, Massey Ferguson, Caseта інші. Наявність досвіду роботи та знання особливостей конструкції, пошук запчастин за каталогами. Заробітна плата 10000 грн.

Апаратник комбікормового виробництва. Завдання та обов’язки: забезпечення безперебійної роботи лінії виробництва кормів, своєчасне виявлення неполадок в роботі, проводити закачування сировини в надвагові бункери, розважувати компоненти для виготовлення концентратів, засипати зважені компоненти в малий змішувач під час виготовлення концентрату. Заробітна плата від 14000 грн.

Механік. Завдання та обов’язки: здійснення проведення ремонтних та монтажних робіт наявного обладнання, контроль роботи котельні. Заробітна плата від 14000 грн.

Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Завдання та обов’язки: керування гусеничним трактором типу ДТ-75 (прибирання сміття), колісними тракторами (за потреби). Заробітна плата 8000 грн.

Кредитний спеціаліст (менеджер (управитель) із надання кредитів). Завдання та обов’язки: пошук клієнтів, надання консультацій, видача кредитів, супровід клієнтів. Заробітна плата 10000 грн.

Сторож. Завдання та обов’язки: охорона приміщень свинокомплексу. Заробітна плата від 7000 грн.

Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва. Завдання та обов’язки: керування тракторами типу John Deere, Claas, проведення сільськогосподарських робіт, перевезення вантажів. Заробітна плата від 7700 грн.

Продавець продовольчих товарів. Завдання та обов’язки: реалізація продовольчих товарів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів. Заробітна плата від 7020 грн.

Кухар. Завдання та обов’язки: приготування перших, других страв та десертів в ресторанно-мотельному комплексі. Заробітна плата від 6800 грн.

Вчитель фізичної культури. Завдання та обов’язки: підготовка та проведення уроків фізичної культури з учнями. Заробітна плата 6700 грн.

Вчитель хімії. Завдання та обов’язки: підготовка та проведення уроків хімії з учнями. Неповне тижневе навантаження. Заробітна плата 1200 грн.

Вчитель математики. Завдання та обов’язки: підготовка та проведення уроків математики з учнями. Заробітна плата 6700 грн.

Швачка. Завдання та обов’язки: пошиття чоловічих сорочок та жіночих блуз. Передбачається вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, тестування, проходження випробувальних завдань на професійну майстерність. Також протягом перших трьох місяців роботи передбачається випробувальний термін. Заробітна плата 10000 грн.

Також пропонуємо вакансії на робітничі професії за межами Волинської області. Надається житло в гуртожитку. Графік роботи 7:30-16:00. Заробітна плата від 20 тис. грн.

За детальною інформацією звертатись до Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел. 0682487048.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора