Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

У закладах освіти відбулися урочистості з нагоди завершення навчального року

Дата: 16.06.2023 14:04
Кількість переглядів: 96

Фото без опису

Кінець травня та початок червня був позначений низкою заходів, присвячених закінченню 2022/2023 навчального року. У 19 закладах загальної середньої освіти Турійської громади пролунав останній дзвінок, який для 2544 учнів нашої громади сповістив про прихід довгожданих канікул.

А в ці червневі дні проходять урочистості із вручення документів про освіту учням 11-х та 9-х класів.

Відбулися урочистості й з нагоди закінчення початкових класів. 266 учнів після літніх канікул сядуть за шкільні парти вже на як початківці, а школярики середньої ланки.

Хоч дітям довелося здобувати знання в умовах війни, учні Турійщини показали хороші результати: призові місця в олімпіадах і конкурсах, спортивні звитяги, творчі успіхи. Усі ці здобутки наших дітей були відзначені нагородами різного рівня.

Цьогоріч попрощаються із дитинством і вирушать у дорослий світ 145 випускників-одинадцятикласників та 239 дев’ятикласників, з яких 25 отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою. Приємно, що троє одинадцятикласників закінчують школу із золотою медаллю: Ілона Пилип’юк і Дарина Цицюк – учениці Кульчинського ліцею та Роман Коваль – учень Турійського ліцею. Навчання із срібною медаллю закінчує учень опорного закладу «Купичівський ліцей» Дмитро Євсюк.

Сектор комунікацій та зв‘язків з громадськістю« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора