Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулася 42 чергова сесія Турійської селищної ради

Дата: 12.06.2023 12:21
Кількість переглядів: 225

8 червня пройшла 42 чергова  сесія Турійської селищної ради. Перед початком присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в російсько-українській війні.

Фото без описуА стартувала сесія з приємного моменту: Турійський селищний голова Олексій Безсмертний привітав Надію Стасюк, Оксану Калюжну та Сергія Михальського, які були введенні в склад ради, та вручив їм посвідчення. Нагадаємо, що раніше Володимир Красуля, Олександр Шишко та Сергій Хомич подали заяви на дострокове складання депутатських повноважень. Відповідно були зроблені зміни і в складах комісій, про що поінформувала секретар селищної ради Тамара Сичик.

Загалом на розгляд депутатів було винесено 140 питань, які попередньо опрацьовувалися на профільних комісіях. Більшість з них – 97 питань – стосувалися земельної сфери, по кожному з яких інформувала начальник відділу земельних відносин, екології та агропромислового комплексу Ірина Бащук. Після обговорень депутати прийняли відповідні рішення.

Ще один блок питань був підготовлений відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності.

На черговій сесії депутати затвердили чотири програми, зокрема: Програму профілактики рецедивної злочинності та правопорушень на території Турійської селищної ради на 2023–2025 роки; Програму для кривдників на 2023–2025 роки; Програму інфекційного контролю у Комунальному підприємстві «Турійська лікарня планового лікування» у новій редакції; Програму охорони та збереження культурної спадщини на території  Туріської селищної ради територіальної громади на 2023–2025 роки. Також депутати прийняли рішення внести зміни до деяких попередньо прийнятих програм.

Два питання стосувалося діяльності Турійського територіального центру соціального обслуговування. Зокрема: затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надає установа, а також затвердження змін в структурі та чисельності працівників терцентру.

Про виконання бюджету селищної ради за І квартал нинішнього року та внесення змін до нього інформувала начальник відділу фінансів Наталія Кузьміч.

Також було розглянуто питання про затвердження Порядку розроблення місцевих цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання.

Депутати дали добро на безоплатну передачу з балансу Територіального центру на баланс селищної ради комп’ютерної техніки. Розглянули питання про приватизацію (продаж) об’єкта комунальної власності та утворення аукціонної комісії. Одноголосно прийняли відповідне рішення про перейменування вулиць, провулків в населених пунктах громади.

Без заперечень обранці громади проголосували за затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період. А також прийняли рішення щодо приведення штатної чисельності Служби у справах дітей у відповідність до вимог Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей».

Також у порядок денний були внесені такі питання: «Про закріплення майна комунальної власності територіальної громади Турійської селищної ради за підприємствами, установами, організаціями на праві господарського відання або оперативного управління»; «Про безоплатне прийняття майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Турійського району Волинської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 р. № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», у комунальну власність Турійської селищної ради».

По кожному питанню порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

Сектор комунікацій та зв’язків з громадськістю

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора