Уквітчаними маками дорогою Герой назавжди повернувся додому

Дата: 08.06.2023 11:19

Фото без описуШістнадцятий місяць великої війни з росією… Сумні звістки про загибель наших воїнів продовжують надходити в Турійську громаду, залітати у нові села, у нові домівки, розбиваючи серця рідним, знайомим, всім, кому не байдуже, кому болить душа за долю України і за кожного її сина та доньку.

6 червня у стрій Небесного легіону став ще один наш земляк з села Дольськ Василь Володимирович Рудець.

У мирному житті він був водієм сільськогосподарського підприємства. А з перших днів повномасштабної війни став на захист України. Останні бої прийняв на Донеччині. Лікарі намагалися врятувати життя воїну та невблаганна хвороба на 51 році життя обірвала його земну стежину.

Віддати данину шани захиснику і провести його в останню земну дорогу зійшлася родина, знайомі, односельчани, мешканці громади. По встеленій маками та півоніями дорозі військовослужбовці на плечах пронесли воїна вулицями рідного села до місця земного спочинку.

За душу воїна Василя піднеслася спільна молитва.

За військовою традицією на честь Героя прозвучав Державний Гімн України і військовий салют.

Вічна шана Герою!

Сектор комунікацій та зв’язків з громадськістю