Нагадуємо про заборону відвідувати ліси, що межують з республікою білорусь

Дата: 05.06.2023 11:31

Фото без описуВідповідно до листа Волинської обласної військової адміністрації, з 25.05.2023 на прикордонних територіях, що межують з республікою білорусь, селищних та сільських територіальних громад заборонено відвідувати лісові та інші природні зони з метою збору ягід, грибів, лікарських трав тощо до окремого розпорядження командувача ОУВ «Волинь».

Додатково повідомляють, що у 2022 році спільним рішенням військового командування та районної військової адміністрації визначено ділянки лісових масивів для відвідування населенням відповідно південніше від умовної лінії розмежування по таким населеним пунктам Ковельського району: с. Якушів (Забродівська ТГ) – смт Ратне (Ратнівська ТГ) – с. Здомишель (Ратнівська ТГ) – с. Рокита (Дубечненська ТГ) – с. Кримне (Дубечненська ТГ) – с. Прип’ять (Шацька ТГ) – с. Вілиця (Шацька ТГ) – смт Шацьк (Шацька ТГ) – с. Залісся (Шацька ТГ) – с. Грабове (Шацька ТГ).