У Міжнародний день захисту дітей подарували дітям радість

Дата: 02.06.2023 10:44

Фото без описуЗ нагоди Міжнародного дня захисту дітей для понад півтори сотні дітей військовослужбовців, які навчаються у початкових класах, Турійська селищна рада організувала свято дитинства та радості.

Перша частина дійства була пісенною. Свою творчість щедро дарувала дітлахам талановита юнь нашої громади.

До маленьких гостей звернувся Турійський селищний голова Олексій Безсмертний. Він привітав дітей із закінченням школи та початком літніх канікул, побажав добре та весело провести час і подякував батькам діток, які сьогодні боронять нашу країну, за ось таку можливість зібратися і подарувати один одному промінчики радості та щастя.

Із вітальним словом також виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Людмила Дячук.

А далі на дітей чекали розваги та ігри.

Вволю порухатися діти змогли на локаціях «Козачок» і «Супухія». На «Книжковій галявині» малеча пригадувала героїв з улюблених книжок. А на «Казковій» – вправлялася у спритності та швидкості. Пофантазувати та побути в ролі художників діти змогли на локації «Фантазія», де своєю творчість заквітчували карту України.

А найчуттєвішою стала локація «Птах миру», де дітки вкладали тепло своїх сердець у створення голубів. Цих вісників миру вони прикріпляли біля портретів Небесного легіону, наших воїнів, які захищають нас вже з Небес.

Патріотичні малюночки на щічках, тематичні фотозони, виставка дитячих малюнків – стали яскравим доповненням до свята.

Організували розважальну програму працівники культури та бібліотеки, також долучилися Турійська музична школа, керівники гуртків Будинку дитячої творчості, вчителі турійських ліцеїв.

Сектор комунікацій та зв’язків з громадськістю