Шановні мешканці громади! Просимо сплатити податкову заборгованість!

Дата: 23.05.2023 12:13

Шановні мешканці громади!

Наповнення бюджету громади є дуже важливим чинником, який впливає на її розвиток. В час, коли в нашій країні йде війна, коли частина територій та об’єктів інфраструктури потерпають від обстрілів, потрібно з усією відповідальністю поставитись до виконання своїх зобов’язань перед державою та громадою. Адже саме від Вас залежить, чи будуть відремонтовані дороги, чи будуть облаштовані бомбосховища в закладах освіти, чи будуть оплачені допомоги малозабезпеченим верствам населення, чи будуть виділені кошти на покращення матеріально-технічної бази військових формувань. Вчасно та в повній мірі сплачені Вами податки це забезпечать.

Тому просимо всіх жителів громади, керівників установ, підприємств та організацій в повному обсязі сплатити податкову заборгованість. Та доводимо до Вашого відома дані про податкову заборгованість.

Для уточнення інформації про суму боргу просимо звертатися в Турійську ДПІ ГУ ДПС у Волинській області.

ДАНІ ПРО ПОДАТКОВУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ