Мініфутбол серед дівчат: хто вправніший?

Дата: 22.05.2023 14:32

Визначили найсильніших футболістів серед хлопців, а тепер у боротьбу вступили дівчата.

Днями пройшов турнір з мініфутболу серед дівочих команд закладів загальної середньої освіти Турійської громади. Змагання відбулися між двома опорними закладами – «Турійський ліцей» та «Купичівський ліцей», які виставили по три команди учасників. По дві – учні старших класів і по одній – ліцеїсти 5–6 класів.

У результаті зіграних ігор перемогу здобули купичівці.

Організатор турніру – відділ освіти, молоді та спорту Турійської селищної ради відзначив як переможців, так і всіх учасників спортивного заходу грамотами і медалями. Традиційно нагородили і кращих кравців команд. Зокрема: Світлану Давидюк, Марію Котюк, Катерину Шахову, Христину Волчук, Софію Дунець, Ірину Мощинську.

Сектор комунікацій та зв’язків з громадськістю