Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Інформація для громадян, які володіють нерухомістю та земельними ділянками

Дата: 12.05.2023 14:56
Кількість переглядів: 78

Фото без описуТурійська ДПІ Головного управління ДПС у Волинській області нагадує, що громадянам, які володіють нерухомістю та земельними ділянками, варто провести звірку щодо належним їм об’єктів і нарахованих податкових платежів.

Оскільки чимало власників землі та нерухомості у минулі роки допустили податковий борг із майнових податків, Турійська ДПІ пропонує громадянам обов’язково відвідати Центр обслуговування  платників за місцем своєї податкової адреси і також перевірити наявність заборгованості перед місцевим бюджетом.

Для спілкування з фахівцем Центру обслуговування платників та для якісної звірки власникам майна варто при собі мати документи, що посвідчують особу та правовстановлюючі документи на належне майно.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Начальник Турійської ДПІ Головного управління ДПС у Волинській області Лариса ГОРБАЧ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора