Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в лісових масивах

Дата: 11.05.2023 16:43

Фото без описуЛісова пожежа – одне з найскладніших стихійних явищ, яке за декілька хвилин знищує десятки гектарів зелених масивів. Пожежі в лісах, степах виникають з різних причин: через спекотну погоду, випалювання сухої трави, від ударів блискавки, але найчастіше – через необережне поводження з вогнем людей. Вогонь знищує десятки гектарів лісових масивів, лінії електропередач, що розташовані поблизу лісових масивів, автомобільні та залізничні шляхи, також полум’я може перекинутися на будівлі у населених пунктах.

Тому закликаємо громадянами дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки:

• Не розводити великі вогнища;

• Не залишати вогнище без нагляду, особливо при наявності вітру;

• Не кидати непогашені сірники, недопалки;

• Не випалювати суху траву на лісових галявинах, під деревами, спалювати сміття;

• Не залишати на освітлюваній сонцем галявині пляшки або осколки скла, які здатні спрацювати як запальні лінзи;

Пам'ятайте! Виконання елементарних правил пожежної зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.