Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Турійська громада налагоджує міжнародне співробітництво з Німеччиною

Дата: 08.05.2023 09:55
Кількість переглядів: 113

Фото без описуВідбулася перша робоча зустріч Турійської громади із представниками міста Бад Ненндорф Німеччини в рамках налагодження міжнародного співробітництва. Проходила вона в онлайн-режимі та все ж стала досить продуктивною, адже відразу були визначені чіткі вектори подальшої співпраці.

Як зауважив мер міста Бад Ненндорф Майк Шмідт: «Ми говоримо про солідарне партнерство, про те, що хочемо розвивати дружні відносини, хочемо допомагати подолати жахи, які сьогодні переживає Україна».

Стартувала зустріч із короткого ознайомлення з проєктом «Муніципальні партнерства Німеччини та України», завдяки якому і стало можливим налагодження співробітництва із партнерами за кордону.

Німецьку делегацію представили міський голова міста Бад Ненндорф Майк Шмідт, його заступник Андре Луц, відповідальний за партнерства Леа Хіллебрант та депутати міської ради Юліан Кельтерборн і Дітмар Буххольц.

Від Турійської громади участь у зустрічі взяли Турійський селищний голова Олексій Безсмертний, його заступники Жанна Яковініч і Сергій Власюк, секретар селищної ради Тамара Сичик, директор БФ «Моя допомога Україні» Петро Сухацький, депутат селищної ради Микола Маліновський, а також спеціалісти сектору розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Ірина Прус і Наталія Наумчик.

Після коротких ознайомлювальних відео презентацій обох громад, розмова перейшла у практичне русло: визначення подальших кроків співпраці та обговоренню найгостріших потреб в короткостроковій перспективі.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації першої зустрічі, яка, маємо великі сподівання, переросте у подальшу дружню та плідну співпрацю на роки. Зокрема регіональній координаторці проєкту «Муніципальні партнерства Німеччини та України» Ірині Іваськевич і директору БФ «Моя допомога Україні» Петру Сухацькому.

Фото без опису

Сектор комунікацій та зв’язків з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора