Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Змагалися важкоатлети

Дата: 02.05.2023 14:22
Кількість переглядів: 106

Фото без описуУ недільний день спортивний захід фізичної міці та богатирського духу зібрав у Турійській дитячо-юнацькій спортивній школі любителів важкої атлетики.

У відкритому турнірі з пауерліфтингу, який проходив під гаслом «Сильна молодь – надія нації», участь взяли понад 30 спортсменів з Турійської громади, Ковеля та Луцька.

Відкриваючи турнір, учасників змагань привітав Турійський селищний голова Олексій Безсмертний.

Хвилиною мовчання було вшановано загиблих Героїв та всіх українців, які віддали життя за свою країну.

А на бійцівський дух, отримання позитиву від спортивно насиченого дня налаштували юних спортсменів суддівська трійка, в яку увійшли аси з важкої атлетики: заслужений тренер з пауерліфтингу Олег Хом’як, майстер спорту України з важкої атлетики Наталія Хом’як, майстер спорту України з гирьового спорту Андрій Книш.

Хлопці та дівчата у різних вагових категоріях свої сили пробували у трьох видах вправ: присід, жим лежачи та тяга станова.

Отож, результати турніру такі:

у категорії «Дівчата пауерліфтинг», за підсумками трьох вправ, перше місце зайняла Тетяна Підгайна (175 кг), друге – Олександра Михальчук (212 кг), третє – Олена Шадура (159 кг).

У категорії «Жінки паурліфтинг» перемогу здобула Марія Ткачук (254 кг).

У вправі жим лежачи перше місце посіла Аліна Січковська (50 кг), друге – Тетяна Підгайна (45 кг), третє – Марія Ткачук (47,5 кг).

У вправі тяга станова перше місце зайняла Марія Ткачук (125 кг), друге – Аліна Січковська (100 кг), третє – Олександра Михальчук (90 кг).

Серед юнаків місця розприділилися таким чином:

Пауерліфтинг, вагова категорія до 65 кг

Перше місце здобув Олександр Парфенюк (340 кг), друге – Віталій Клімук (250 кг), третє – Артем Шадура (242 кг).

У ваговій категорії до 85 кг перше місце зайняв Костянтин Гольц (352 кг), друге – Олександр Костровський (322 кг), третє розділили між собою Любомир Собіпан та Дмитро Литвін (315 кг).

У ваговій категорії більше 85 кг перемогу здобув Назар Дорошенко (490 кг), Іван Глущенко (405 кг) посів друге місце, і третє – в активі наймолодшого учасника турніру Іллі Марцинюка (354 кг).

Серед дорослих у ваговій категорії до 80 кг перше місце здобув Віктор Смичук (355 кг), друге – Влад Ковальчук (340 кг), третє – Ярослав Петровський (270 кг).

Вагова категорія більше 80 кг: перше місце зайняв Назар Книш (484 кг), друге – Влад Наход (412,5 кг).

Сектор комунікацій та зв’язків з громадськістю« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора