Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 02.05.2023 року:

Дата: 02.05.2023 14:17
Кількість переглядів: 170

Швачка. Завдання та обов’язки: пошиття чоловічих сорочок та жіночих блуз. Передбачається вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, тестування, проходження випробувальних завдань на професійну майстерність. Також протягом перших трьох місяців роботи передбачається випробувальний термін. Заробітна плата 10000.00 грн.

Офіціант. Завдання та обов’язки: сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби - поради у виборі страв, одержання замовлення, передача замовлень на кухню, доставка замовлення відвідувачу, збір використаного посуду, прибирання столу. Заробітна плата 7000.00 грн.

Фармацевт. Завдання та обов’язки: здійснює відпуск  готових лікарських засобів і виробів медичного призначення. Визначає правильність оформлення рецептів, вимог, відповідність прописаних доз віку хворого, сумісність інгредієнтів, на різні лікарські засоби. Заробітна плата 6800.00 грн.

Бухгалтер. Завдання та обов’язки: ведення бухгалтерського обліку, в тому числі матеріальних цінностей, податкової звітності, нарахування заробітної плати. Заробітна плата 6800.00 грн.

Інженер-механік. Завдання та обов’язки: знання устаткування та ремонт техніки таких виробників,як  John Deere, Fendt, Massey Ferguson, Caseта інші. Наявність досвіду роботи та знання особливостей конструкції, пошук запчастин за каталогами. Заробітна плата 10000.00 грн.

Водій автотранспортних засобів. Завдання та обов’язки:перевезення комбікормів вантажним автомобілем по Волинській області. Заробітна плата  від 15000 грн.

Апаратник комбікормового виробництва. Завдання та обов’язки: Забезпечення безперебійної роботи лінії виробництва кормів, своєчасне виявлення неполадок в роботі, проводити закачування сировини в надвагові бункери, розважувати компоненти для виготовлення концентратів,  засипати зважені компоненти в малий змішувач під час виготовлення концентрату. Заробітна плата  від 14000 грн.

Механік. Завдання та обов’язки: здійснення  проведення ремонтних та монтажних робіт наявного обладнання, контроль роботи котельні. Заробітна плата  від 14000 грн.

Також пропонуємо вакансії на робітничі професії за межами Волинської області. Надається житло в гуртожитку. Графік роботи 7:30-16:00. Заробітна плата від 20 тис. грн.

За докладнішою інформацією звертатись до Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ: смт. Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел. 0682487048

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора