Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Представники громади взяли участь у нараді з питань виконання мобілізаційних завдань, підготовки до оборони населених пунктів району

Дата: 21.04.2023 12:02
Кількість переглядів: 110

Фото без опису

20 квітня Турійський селищний голова Олексій Безсмерний спільно із старостами Турійської громади взяли участь у нараді з питань виконання мобілізаційних завдань, підготовки до оборони населених пунктів району.

Нарада відбулася під головуванням начальника Ковельської районної військової адміністрації Ольги Черен за участю голів громад, старостів старостинських округів, представників ДФТГ, ТРО з питань виконання мобілізаційних завдань, підготовки до оборони населених пунктів району.

У нараді взяли участь голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, начальник Ковельського РТЦК та СП Антон Нестеренко, т.в.о. заступника начальника управління поліції з превентивної діяльності Ковельського РУП ГУ у Волинській області Павло Микитюк, представники силових структур, командири військових підрозділів.

Заступник начальника територіального центру – начальник мобілізаційного відділення Ковельського РТЦК та СП Валентин Прищенко проаналізував хід виконання завдань з мобілізації військовозобов’язаних Ковельського району. Зокрема, Валентин Анатолійович надав вичерпну інформацію щодо порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних, резервістів.

Начальник Ковельської військової адміністрації Ольга Черен наголосила на недопущенні у період запровадження воєнного стану продажу алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування військовослужбовцям Збройних сил України, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням або особам, що мають ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо) на території Ковельського району алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі. Особливої уваги місцевої влади, зокрема старост, у взаємодії з правоохоронними органами, потребує питання виявлення та притягнення до відповідальності громадян, які займаються самогоноварінням та незаконним збутом спиртного.

В ході наради було проаналізовано проведені на даний час заходи з підготовки до оборони населених пунктів району та окреслено ряд завдань, які потребують невідкладного вирішення. Разом з тим, присутні представники органів місцевого самоврядування мали можливість обговорити проблемні питання.

Сектор комунікацій та зв’язків з громадськістю

Фото Ковельської районної державної адміністрації« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора