Вітаємо всіх з найвеличнішим святом – Світлим Воскресінням Христовим!

Дата: 16.04.2023 08:00

Фото без описуВеликдень приходить разом з весною і наповнює серця добром і любов’ю.

Багато наших Захисників у ці особливі дні будуть на передовій, завдяки їхній самовідданості ми маємо змогу у тиші зустріти Великодні свята. Доземно вклоняємося нашим воїнам, нехай ангел охоронець оберігає кожного Захисника і Захисницю.

Молимося за тих Героїв, які віддали своє життя за Батьківщину. На жаль, сьогодні Турійщина знову в останню земну дорогу проводжатиме свого земляка.

У глибокій скорботі схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих.

Віримо, що з благословення Воскреслого Ісуса Христа ми подолаємо ворогів і відбудуємо нашу Батьківщину.

У день Великодня бажаємо усім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою у кожній родині. Нехай свято наповнить ваші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та колектив селищної ради.