Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Віддали шану загиблому воїну Володимиру Сохацькому

Дата: 17.04.2023 13:34
Кількість переглядів: 74

Уквітчаними вулицями рідного села Літин Героя Володимира Сохацького провели в останню земну дорогу

У Світлі дні Христового Воскресіння Турійщина у жалобі провела в останню земну дорогу загиблого воїна Володимира Сохацького. Вулицями рідного села Літин по уквітчаних весняним цвітом дорогах тіло Героя на плечах пронесли військові. Віддати шану загиблому Сину України та розділити з рідними біль від важкої непоправної втрати прийшли односельчани та мешканці сусідніх сіл, друзі і знайомі, побратими Володимира.

У його грудях билося гаряче серце патріота-українця. Маючи бойовий досвід, як учасник АТО, з початку повномасштабної війни, не чекаючи повістки з військкомату, Володимир шукав можливість якнайшвидше стати на захист країни, хоч мав проблеми зі здоров’ям. 28 квітня 2022 року він був мобілізований до Збройних сил України. Разом із побратимами з 14 ОМБР упродовж дев’яти місяців боронив рідну землю у запеклих боях. Загинув Володимир 8 лютого під час наступальних дій на Харківському напрямку.

У день прощання за душу загиблого воїна піднеслася спільна молитва. На честь Героя прозвучав військовий салют, а тіло віддали землі під звуки Державного Гімну.

Вічна пам’ять Герою.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора