Турійські майстри долучились до благодійного фестивалю

Дата: 10.04.2023 09:39

Турійщина долучилася до благодійного заходу «Благофест-2», який у Вербну неділю відбувся в Ковелі

На виставці-ярмарку були представлені вироби знаної майстрині з соломоплетіння турійчанки Валентини Якимович. Долучилася й Турійська публічна бібліотека. Зокрема Алла Шемейко виставила декоративні речі, оздоблені лляною ниткою.

«День був продуктивний та успішний. Адже крім коштів, які були вкинуті у скриньку за майстер-класи та вироби із соломи, на аукціоні ми продали дідух або ще інша назва – Дерево Перемоги за 4000 гривень (хоч залишилося вже з десяток людей, бо почав падати дощ)», – розповіла представник галузі культури громади Інна Мірчук.

Організатор – Міжнародний волонтерський логістичний центр «МАРЛОГ» разом з партнерами фестивалю подбали про цікаву та насичену програму: ярмарок, забави для дітей, фотозони, майстер-класи, концертні номери – усе заради того, аби зібрати кошти на підтримку Збройних сил України, зокрема закупівлю аптечок та турнікетів для наших захисників.

Як згодом оприлюднили організатори, загалом на фестивалі вдалося зібрати 244 679 гривень.

Також на Благофесті відбулася акція на підтримку полонених полку «АЗОВ».

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради

Фото міжнародного волонтерського логістичного центру "Марлог"