Налагодження партнерських відносин із громадами за кордоном – на порядку денному Турійської громади

Дата: 01.04.2023 16:34

Налагодження партнерських відносин із громадами за кордоном – один з сьогоднішніх напрямів діяльності Турійської селищної ради, бо це додаткова можливість для впровадження позитивних змін у громаді.

31 березня працівники Турійської селищної ради взяли участь в інформаційній сесії із налагодження міжнародного співробітництва територіальними громадами України.

Навчальний захід відбувся в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», який впроваджує Асоціація міст України за фінансової підтримки Німецького товариства Міжнародного співробітництва в рамках Програми «ULEAD з Європою».

Дякуємо за змістовний та інформаційно насичений захід керівниці проєкту Людмилі Даменцовій, експертці Наталії Лазаренко, виконавчому директору Закарпатського регіонального відділення АМУ Олегу Лукші, а також керівниці проєкту «Мости довіри» Ради європейських муніципалітетів і регіонів (CEMR) – міжнародне партнерство (U-LEAD) Ользі Івановій.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності.