Автопарк поповнився чотирма шкільними автобусами, які замінять ті, що були передані ЗСУ

Дата: 31.03.2023 08:45

Фото без описуФото без опису

Від початку повномасштабної війни Турійська громада постійно допомагає Збройним силам України і не лише завдяки сприянню збору благодійних коштів на потреби наших захисників. Відповідно до цільових програм, розроблених виконавчими органами Турійської селищної ради, з селищного бюджету постійно фінансуються заходи щодо матеріально-технічного забезпечення структурних підрозділів Збройних сил України та Сил Територіальної оборони.

Крім того, у перші місяці війни на потреби Збройних сил України Турійська громада передала шість шкільних автобусів. Один з них був задіяний в евакуації людей з Луганщини.

Та необхідність забезпечити довіз дітей у навчальні заклади поставила перед керівництвом громади, відділом освіти, молоді та спорту виклик щодо пошуку коштів на придбання автобусів. Наприкінці минулого року за кошти місцевого бюджету Турійської громади вдалося придбати автобус «I-Ван» за 370 тисяч гривень для підвозу дітей до Маковичівського ліцею і за кошти залишків освітньої субвенції (2 650 грн) автобус ATAMAN для Новодвірського ліцею. У нинішньому році з місцевого бюджету громади було виділено 2 949 300 гривень на придбання автобуса для ОЗ «Купичівський ліцей». А нещодавно за сприяння уряду Фінляндії на благодійній основі Турійській громаді передали шкільний автобус марки VOLVO.

На сьогодні залишається потреба ще у придбанні двох шкільних автобусів.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності.

Фото з сайту Волинської обласної державної адміністрації.