Оголошення про дату та час проведення стратегічної сесії із формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території громади

Дата: 03.04.2023 09:48

Запрошуємо мешканців громади на Стратегічну сесію (публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану), яка відбудеться у вівторок 25.04.2023 о 10:00 год  в  залі засідань селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 5, перший поверх.

На стратегічній сесії передбачається:

- обговорення у групах за визначеними робочою групою тематичними напрямами з врахування пропозицій громадськості, що надійшли;

- забезпечення запису на веб-сайті селищної ради з можливістю коментування користувачами веб-сайту;

- інформування уповноваженим представником робочої групи про подальші кроки з формування завдання на розроблення комплексного плану, в тому числі про строки публікації напрацювань стратегічної сесії.

До участі запрошуються мешканці громади, зацікавлені сторони у розвитку громади, представники суміжних територіальних громад та інші.