Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Турійська селищна рада оголошує відкритий творчий конкурс на визначення концептуальної ідеї логотипу громади!

Дата: 31.03.2023 16:02
Кількість переглядів: 796

Турійська селищна рада оголошує відкритий творчий конкурс на визначення ідеї логотипу. Тож запрошуємо до участі всіх творчих, креативних, талановитих особистостей, які мають бажання бути причетними до формування бренду Турійської громади.

Головне завдання конкурсу – визначити концептуальну ідею логотипу Турійської громади, який відображатиме унікальність і неповторність нашої громади, забезпечуватиме ідентифікацію у візуальному комунікаційному просторі.

Загальний призовий фонд – 10 000 гривень.

Завантажити реєстраційну заявку для участі в конкурсі - 

Форма заявки docx

Форма заявки  pdf

Завантажити заяву на згоду про передачу прав інтелектуальної власності

Форма заяви docx

Форма заяви pdf

Прийом робіт триватиме з 21 квітня до 1 червня 2023 року (включно).

Вимоги до конкурсних робіт визначені у розділі 5 Положення. Обов’язково додається опис: ключова ідея, обґрунтування змісту логотипу, авторські пояснення щодо виконання логотипу (обсягом до 1 сторінки тексту).

Логотип повинен легко читатися, містити у собі оригінальний графічний елемент.

Кількість робіт від одного автора необмежена.

Заявка для участі в конкурсі разом із заявою на згоду про передачу прав інтелектуальної власності, а згодом конкурсні роботи з позначкою «Відкритий конкурс на визначення концептуальної ідеї логотипу Турійської селищної територіальної громади» надсилаються або подаються на розгляд в електронному чи друкованому вигляді за адресою: 44801, Україна, Волинська обл., смт Турійськ, м-н Центральний, 5, сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності, або на електронну адресу:

sektor-rkzg@ukr.net. Контактний телефон: 0975148952.

Перед тим, як взяти участь у конкурсі, будь ласка, ознайомтеся з ПОЛОЖЕННЯМ про відкритий творчий конкурс на визначення концептуальної ідеї логотипу Турійської селищної територіальної громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора