Центр пробації спільно з поліцейськими громади обговорили, як попередити вчинення повторних правопорушень в умовах воєнного стану

Дата: 28.03.2023 11:01

27 березня начальник Ковельського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області Валентин Карпуком спільно із поліцейськими офіцерами громади Ковельського РУП ГУНП у Волинській області старшим лейтенантом поліції Борисом Авраменком та майором поліції Вадимом Муравським провів робочу зустріч, під час якої  було обговорено профілактичні заходи щодо попередження вчинення повторних правопорушень та злочинів в умовах воєнного стану суб’єктами пробації.

Здійснення органом пробації належного нагляду за поведінкою осіб, яких було звільнено від відбування покарання з випробуванням, неможливо без взаємодії з органами поліції. Також було розглянуто ряд проблемних питань, які іноді виникають в ході роботи в даному напрямку, проаналізовано алгоритм взаємодії та співпраці між названими органами, намічено виконання спільних заходів, зокрема проведення профілактичної роботи із засудженими й правопорушниками.

Подібні заходи безперечно сприяють підвищенню ефективності співпраці органу пробації та сектору поліцейської діяльності, а також допомагають у визначенні шляхів вдосконалення такої співпраці.

Ковельський районний сектор №4 філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області.