Сплетено ще 800 метрів квадратних маскувальної сітки

Дата: 28.03.2023 10:35

Дякуємо усім, хто вплів свою стрічечку в нашу перемогу!

Фото без опису800 метрів квадратних маскувальної сітки сплетено і відправлено нашим захисникам. Вкотре переконуємося, що згуртованість – це велика сила. Разом нам вдалося передати три сітки на Запорізький напрямок і п’ять на Донецький. Віримо, що вони стануть оберегом для наших воїнів, адже сплетені з любов’ю та теплом багатьох сердець.

Дякуємо:

💕капелану отцю Василю з Ковеля (за допомогу у придбанні основи для маскувальних сіток);

💕релігійній громаді церкви Євангельських Християн-Баптистів «Еммануїл» селища Турійськ (за працю і за придбану спеціальну тканину за власні кошти);

💕мешканцям сіл Новодвірського старостату;

💕учням турійський ліцеїв;

💕працівникам культури;

💕колективу Інклюзивно-ресурсного центру;

💕кожному небайдужому турійчанину, який знайшов час і можливість долучитися до потрібної справи.

Окрема вдячність начальнику відділення «Нова пошта» селища Турійськ Павлу Стасюку, який відгукнувся і оплатив відправку посилки (маскувальні сітки та окопні свічки) нашим хлопцям на Запоріжжя.

Потреба у маскувальних сітках є. Як і попереднього разу за кошти працівників Турійської селищної ради, які колектив на благодійній основі збирає на потреби ЗСУ, знову замовлено основу. Тож невдовзі, наші павучки, потрібні будуть ваші ручки, час і бажання. Надіємось, що зможемо вкотре згуртуватися і допомогти нашим захисникам.

Слава Україні🇺🇦!

Безмежна вдячність Збройним силам України