Реалізовуємо проєкт задля покращення роботи соціального захисту

Дата: 24.03.2023 11:40

Фото без описуТурійська громада стала учасником нового проєкту, покликаного покращити роботу системи соціального захисту та сприяти розвитку громади. 23 березня під час першої робочої зустрічі був підписаний відповідний меморандум про співпрацю між Турійською селищною радою та благодійною організацією "Благодійний фонд "Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

Проєкт "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб" реалізовується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для втілення конкретних кроків задля покращення роботи із внутрішньо переміщеними особами у громаді залучені спеціалісти Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

Оскільки Турійська громада одна з тих, хто упродовж року (особливо в перші місяці) найбільше надала прихисток людям, які змушені були покинути свої домівки через активні бойові дії, ми увійшли в четвірку громад Волині, які були відібрані для участі в даному проєкті.

23 березня під головуванням заступника Турійської селищної ради Жанни Яковініч відбулося перше засідання робочої групи. За участю регіональної координаторки благодійного фонду Оксани Овсієнко, юристки Віти Шеремети, соціального спеціаліста Ольги Чих було детально обговорено усі важливі моменти щодо подальшої розробки Соціального паспорта громади, визначено часові рамки та напрями роботи для відділів селищної ради та установ громади соціального спрямування.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.