Змагання з волейболу серед ліцеїстів

Дата: 21.03.2023 12:57

Фото без описуАктивне залучення молоді до спорту триває. Днями у Турійській дитячо-юнацькій спортивній школі пройшли міжшкільні змагання з волейболу. До участі були запрошені команди ліцеїв громади.

Вітаємо купичівську команду та їх наставника Романа Кусіка з перемогою. Добре підготували юних спортсменів і вчителі фізичного виховання ОЗ «Турійський ліцей» Юрій Король та Наталія Кучеря, завдяки чому турійчани здобули «срібло». А команда Соловичівського ліцею (наставник Віталій Сітарук) посіла третю сходинку п’єдесталу пошани, ставши бронзовим призером.

Традиційно були відзначені і кращі гравці команд: Назар Самойліч (ОЗ «Купичівський ліцей»), Максим Могиль (ОЗ «Турійський ліцей»), Едуард Кузьмук (Соловичівський ліцей).

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.