У громаді пройшов чемпіонат з баскетболу

Дата: 14.03.2023 12:13

Фото без описуУпродовж минулого тижня тривали відбіркові ігри Чемпіонату з баскетболу серед команд закладів загальної середньої освіти Турійської громади. Як зауважили організатори спортивного заходу – працівники відділу освіти, молоді та спорту – до участі запросили гімназистів та ліцеїстів середньої ланки освіти. Таким чином до активного спортивного життя залучається ширше коло школярів і це дає можливість їм отримати більше ігрового досвіду.

Сам чемпіонат став досить видовищним, адже був результативним і наповнений багатьма гострими ігровими моментами. Зрештою у фінальний тур з групи учасників гімназій вийшли Дуліби та Мокрець. А серед ліцеїв кращими стали команди опорних закладів «Турійський ліцей» та «Купичівський ліцей».

На заключному етапі, який відбувся 13 березня, команди зіграли між собою по колу. І, як показала гра, учасники були майже рівносильні. А пальму першості здобули ліцеїсти купичівського закладу освіти. «Срібло» виборола команда ОЗ «Турійський ліцей», а «бронзу» – Мокрецька гімназія.

Також були відзначені кращі гравці команд: Максим Ткачук (ОЗ «Купичівський ліцей»), Максим Могиль (ОЗ «Турійський ліцей»), Владислав Семінович (Мокрецька гімназія), Ілля Козін (Дулібівська гімназія).

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.