Літературна година, присвячена творчості Шевченка

Дата: 09.03.2023 14:23

Фото без описуУ Шевченківські дні Турійська публічна бібліотека спільно із Територіальним центром соціального обслуговування провели творчу літературну годину «Ти – тихе сяйво над моєю долею».

Так склалось, що весна асоціюється з жінкою, тож і тема творчості для обговорення була обрана відповідна: «Жінка в долі Шевченка». Працівники книгозбірні Ірина Поліщук та Світлана Гоць під час розповіді намагалися показати Шевченка не лише як талановитого поета, а швидше його душу, Шевченка-людину, який закохувався, захоплювався, розчаровувався, інколи впадав у відчай і знову окрилявся коханням. Звучали і поетичні рядки, які Тарас присвячував своїм музам. Вони яскраво демонстрували, що Шевченко добре знав і глибоко розумів складні долі жінок. Актуальність його поезії не втрачається і сьогодні, адже в час війни українські жінки знову несуть великий тягар бід. Про це за чашкою чаю спілкувалися учасники зустрічі – жіночки, які є підопічним терцентру. Також бажаючі мали змогу ознайомитися із виданнями творчості Шевченка, прочитати рядки, які припали до душі.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.