Оголошення про початок підготовки громадського обговорення кандидатури старости Соловичівського старостинського округу

Дата: 02.03.2023 16:16

Оголошення

Відповідно до статті 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення Турійської селищної ради від 01.11.202232/7 «Про порядок проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости у Турійській селищній раді територіальній громаді» оголошується початок підготовки проведення громадського обговорення кандидатури старости в Соловичівському старостинському окрузі.

Заяви від кандидатів щодо включення їх до списку осіб, які претендують на зайняття посади старости, подаються до Турійської селищної ради (44800, Волинська область, Ковельський район, смт Турійськ, м-н Центральний, 1, секретарю ради) протягом десяти робочих днів із моменту оприлюднення цього оголошення на сайті громади та на дошках оголошень в адміністративних будівлях Соловичівського старостинського округу.

Заява подається в довільній формі.

До заяви додається:

- автобіографія;

- копія паспорта громадянина України;

- згода на обробку персональних даних та на проведення консультацій з громадськістю;

До заяви також можуть бути додані інші документи, які кандидат на посаду старости вважає за потрібні.