ТУРІЙЧАНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ П’ЯТОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З ФУТЗАЛУ “ТИСЯЧОЛІТНЄ МІСТО”

Дата: 20.02.2023 16:04

Фото без опису18 та 19 лютого у Володимирі на базі спортивного комплексу центру “Спорт для всіх” пройшов V Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків та юнок 2010 р.н. “Тисячолітнє місто”, присвячений Героям Небесної сотні.

До турніру долучилось 12 команд з різних областей України. Загалом було зіграно 30 насичених ігор, в яких визначили призерів змагань.

Надзвичайно приємно, що перемогу у турнірі здобули наші футболісти – команда ДЮСШ Турійськ. Срібними призерами став ДЮФК “Тайм” (Ковель), а бронзовими – команда “Universal football team” з Луцька.

Всі команди були нагороджені кубками і медалями.

Вітаємо наших футболістів і їх тренера Юрія Глущенка з чудовою грою і престижною перемогою. Окремі овації нашому юному футболісту Арсену Батоговському, який став кращим гравцем турніру.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.