Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 6 лютого 2023:

Дата: 07.02.2023 09:35
Кількість переглядів: 171

Швачка. Завдання та обов’язки: пошиття чоловічих сорочок та жіночих блуз. Передбачається вхідне оцінювання кандидата: співбесіда, тестування, проходження випробувальних завдань на професійну майстерність. Також протягом перших трьох місяців роботи передбачається випробувальний термін. Заробітна плата 10000 грн.

Офіціант. Завдання та обов’язки: сервірування столу, зустріч відвідувачів, знайомство їх з меню, у разі потреби – поради у виборі страв, одержання замовлення, передача замовлень на кухню, доставка замовлення відвідувачу, збір використаного посуду, прибирання столу. Заробітна плата 7000 грн.

Рамник. Завдання та обов’язки: розпилює колоди, брус та заготовки з круглих лісоматеріалів різних порід на пиломатеріали загального призначення на самостійно налагоджених лісопильних рамах. Бере участь у заміні поставу пил. Виконує поздовжнє розпилювання кряжів різних порід на бруси та ванчоси для виробництва струганого шпону за схемами розкрою на стрічкопиляльних верстатах та лісорамах. Заробітна плата 12000 грн.

Підсобний робітник. Завдання та обов’язки: виконання підсобних робіт на пилорамі. Заробітна плата 7500 грн.

Водій автотранспортних засобів. Завдання та обов’язки: здійснювати вивіз сміття автомобілем МАЗ. Заробітна плата 7500 грн.

Фармацевт. Завдання та обов’язки: здійснює відпуск готових лікарських засобів і виробів медичного призначення. Визначає правильність оформлення рецептів, вимог, відповідність прописаних доз віку хворого, сумісність інгредієнтів, на різні лікарські засоби. Заробітна плата 6800 грн.

Бухгалтер. Завдання та обов’язки: ведення бухгалтерського обліку, в тому числі матеріальних цінностей, податкової звітності, нарахування заробітної плати. Заробітна плата 6800 грн.

Інженер-механік. Завдання та обов’язки: знання устаткування та ремонт техніки таких виробників,як John Deere, Fendt, Massey Ferguson, Caseта іінші. Наявність досвіду роботи та знання особливостей конструкції, пошук запчастин за каталогами. Заробітна плата 10000 грн.

За детальною інформацією звертатись до Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел. 0336321670, 0336321099.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора