У Тагачині провели в останню земну дорогу військовослужбовця Григорія Балюка

Дата: 24.01.2023 09:16

На 57-му році життя 19 січня перестало битися серце військовослужбовця з Турійщини Григорія Балюка. У перший же день повномасштабного вторгнення чоловік вирішив стати на захист рідної землі. Молодший сержант Григорій Балюк ніс службу у 100 Окремій бригаді Територіальної оборони. Як розповідали знайомі, по-іншому він вчинити не міг, адже учасником АТО був його син Сергій, який пройшов не один гарячий бій, був важко поранений, і, на жаль, трагічно загинув вже на рідній землі.

У лавах ЗСУ у ці важкі воєнні дні несе службу ще один син Григорія Володимир.

Розділити біль втрати з рідними та провести в останню земну дорогу захисника України прийшли односельчани з Тагачина, земляки із сусіднього села Радовичі, звідки Григорій був родом, побратими, товариші – усі, хто бажав віддати данину шани добрій серцем людині.

Під час чину похорону піднеслася спільна молитва за душу новопреставленого воїна Григорія.

Слова співчуття родині, яка вже втратила двох чоловіків, двох захисників, висловив Турійський селищний голова Олексій Безсмертний.

На честь військовослужбовця Григорія Балюка прозвучав військовий салют, а тіло віддали землі під звуки Державного Гімну України.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.