Відбувся вебінар щодо надання грантів на навчання з IT

Дата: 13.01.2023 09:01

11 січня у Турійській селищній громаді за сприяння працівників Турійського відділу Ковельської філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено  інформаційний вебінар щодо надання грантів на навчання з ІТ для мешканців громади.

Захід був організований в рамках співпраці Волинського обласного центру зайнятості з французькою гуманітарною організацією ACTED з метою реалізації проєкту SEED за фінансової підтримки Global Affairs Canada. Головна мета програми є економічний розвиток та розширення можливостей для зайнятості жінок, а також збільшення їх доступу до інноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

До участі у заході запросили представників Турійської селищної ради та жителів громади. Учасники вебінару виявили зацікавленість щодо можливості отримання грантів на навчання з ІТ.

#Турійський_відділ_Ковельської_філії

#навчання #вебінар #гранти #ІТ