З Новим 2023 роком, Турійська громадо!

Дата: 01.01.2023 00:25

Ось і добіг до кінця рік, позначений війною, випробуваннями, втратами та болем. На жаль, сумна звістка про загибель наших земляків неоднаразово сколихувала і Турійщину. Низький уклін й довічна шана нашим Героям!

2022-ий продемонстрував також міць і незламність українців. Сотні мешканців Турійської громади нині боронять Україну від російського загарбника. Безмежна вдячність вам, наші захисники.

Завдячуючи ЗСУ у ці святкові дні ми можемо зібратися у колі родин, відчути тепло люблячих сердець і загадати одне на всіх бажання: переможного миру Україні. Віримо, що наші сподівання справдяться і новий рік принесе добрі зміни.

Висловлюємо усім жителям громади щиру вдячність за розуміння і працю, за стійкість і згуртованість, за підтримку наших військових.

Нехай рік новий принесе мир, спокій, злагоду, впевненість у майбутньому, виправдає добрі надії і прагнення, обдарує любов'ю і затишком. А найголовніше - нехай скінчиться війна і усі воїни повернуться живими та здоровими до своїх рідних.

З новим переможним роком!

Із найкращими побажаннями Турійський селищний голова

Олексій Безсмертний.

та колектив Турійської селищної ради.