Відбулося засідання виконавчого комітету Турійської селищної ради

Дата: 07.12.2022 12:02

7 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Турійської селищної ради. Позначене воно було сумною подією, адже в той день Турійщина прощалася із вже сімнадцятим загиблим на війні земляком Олександром Потапюком. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять наших воїнів.

У календарі 7 грудня позначене, як День місцевого самоврядування.  Перед початком робочої частини Турійський селищний голова привітав усіх причетних зі святом і побажав якнайшвидшого миру. Від імені народного депутата України Вячеслава Рубльова та себе особисто із вітальним словом до присутніх звернувся помічник депутата Павло Шудрук, а також передав Подяки заступникам Турійського селищного голови Жанні Яковініч та Сергію Власюку.

Фото без описуПід час засідання виконкому начальник фінансового відділу Турійської селищної ради Наталія Кузьміч насамперед  детально ознайомила присутніх із проєктом бюджету територіальної громади на 2023 рік, після чого члени виконкому одноголосно його схвалили.

Традиційним питанням порядку денного виконавчого комітету було розгляд заяв та затвердження обсягу витрат, як компенсації власникам житлового приміщення за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Фото без описуТакож члени виконкому затвердили зміни, внесені у попереднє своє рішення «Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій територіальної громади», крім того, затвердили й у новій редакції Положення про цю комісію. Ще одним дотичним до цього стало питання щодо затвердження Плану евакуації населення Турійської  селищної територіальної громади у разі загрози або виникнення збройних конфліктів.

Два питання порядку денного стосувалося надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, які озвучила начальник Служби у справах дітей Лілія Петровець.

Із заявами мешканців громади про виділення матеріальної допомоги членів виконкому ознайомила секретар селищної ради Тамара Сичик.

Ще два питання стосувалися надання дозволу на зрізання дерев.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.