Гуртківці Будинку дитячої творчості зібрали понад п’ять тисяч гривень на підтримку Збройних сил

Дата: 25.11.2022 16:54

Фото без описуУкраїнці – незламні і сильні духом! Кожен бореться на своєму фронті. Творчістю і теплом маленьких сердець свій вклад у наближення перемоги роблять юні гуртківці та весь колектив Будинку дитячої творчості. Нещодавно ми відправили нашим воїнам, які нині під Луганщиною боронять нашу країну, сердечка-листівки та патріотичні браслети зі стрічок, виготовлені дитячими руками, аби зігріти трішки душі нашим захисникам, підбадьорити їх. А вчора Будинок дитячої творчості перед засіданням сесії Турійської селищної ради вже організував мініярмарок «Придбай виріб – підтримай ЗСУ». Депутати, старости, колектив Турійської селищної ради та запрошені могли придбати патріотичні вироби, які не лише милують, а й дарують промінці позитиву, якого зараз усім нам вкрай не вистачає. Благодійний захід приніс у скарбничку 5 300 гривень. Кошти будуть направлені на підтримку захисників з Турійської громади.

Щира вдячність гуртківцям «Художнього розпису» та «Іграшки сувенір», а також усьому творчому і як завжди креативному колективу Будинку дитячої творчості за підтримку наших воїнів, за те, що в цей складний час знаходять для цього можливості.

Все буде Україна🇺🇦!

Пресекретар Турійської селищної ради.