У Турійську відбувся турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ

Дата: 21.11.2022 09:12

У суботу, 19 листопада, пройшов турнір з мініфутболу Турійської територіальної громади на підтримку ЗСУ.

Учасниками спортивного заходу стали п'ять команд. В результаті зіграних ігор перемогу здобули футболісти з Солович. "Срібло" – у команди з Купичева, а "бронза" – у турійчан. Четверте місце посіла команда "Турійськ ветерани". На п'ятій сходинці турнірної таблиці опинилися мокречани.

Під час нагородження, яке традиційно провели Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та представник "Колосу" Олександр Лемещук, були відзнаки і для гравців у певних номінаціях. Так, кращим воротарем став Дмитро Шило (Соловичі), захисником - Любомир Гаврилюк (Турійськ), кращим гравцем – Олег Бацман (Купичів).

Ще одним приємним моментом турніру було відзначення з нагоди 60-річчя ветерана спорту Петра Назарчука. Ювіляр прийняв щирі вітання та іменну футболку у подарунок.

Зібрані ж під час турніру кошти будуть передані на підтимку військових з нашої громади.

Сектор розвитку, комунікацій, зв'язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.