Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Працівників культури привітали з професійним святом

Дата: 09.11.2022 15:26
Кількість переглядів: 159

Фото без описуТурійщина багата на талановитих і творчих людей. І сьогодні, у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, творчу культосвітню родину з професійним святом привітали Турійський селищний голова Олексій Безсмертний, заступник Сергій Власюк, завідувач сектору розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Галина Абрамчук та директор Турійського міського будинку культури Олексій Скубій.

Виступаючі подарували присутнім оберемки щирих зичень і висловили слова вдячності за працю, яка приносить людям душевне задоволення. Адже кожен творчий захід на Турійщині – це феєрверк емоцій, креативу і таланту. З початком війни працівники культури громади трохи змінили вектор своєї роботи, спрямувавши її на допомогу нашим військовим. Та хочеться вірити, що після якнайшвидшої Перемоги знову збиратиметься турійська громада на улюблених концертах, ярмарках, виставках та фестивалях під мирним і спокійним українським небом.

А сьогодні з нагоди професійного свята було вручено низку нагород. Подякою управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації нагороджений Борис Поліщук, методист Турійського міського будинку культури. Почесною грамотою Ковельської районної військової адміністрації та Ковельської районної ради відзначений Михайло Дмитрук – керівник народного аматорського колективу троїстих музик будинку культури села Соловичі. Грамотами Турійської селищної ради нагородили керівників закладів культури сіл Торговище та Соловичі Ларису Фейдак і Людмилу Козинець та технічного працівника МБК Марію Бадзюру.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора