На тридцять другій сесії селищної ради розглянули низку важливих питань

Дата: 02.11.2022 10:49

Фото без опису1 листопада  2022 року під головуванням Олексія Безсмертного, Турійського селищного голови, відбулося засідання тридцять другої сесії селищної ради восьмого скликання.

На розгляд було винесено 39 питань порядку денного.

У ході сесії прийнято низку важливих рішень, які стосуються життєдіяльності громади.

Зокрема, депутати затвердили фінансові плани на наступний рік КП «Турійське житлово-комунальне підприємство», КНП «Туріський центр первинної медико-санітарної допомоги», КП «Турійська лікарня планового лікування».

Також було затверджено Порядок проведення громадського обговорення щодо кандидатури старости у Турійській селищній раді територіальній громаді.

Зважаючи на наказ начальника Волинської обласної ВЦА Юрія Погуляйка, відповідно до якого повністю скасовано заборону на продаж всіх алкогольних напоїв, крім періоду запровадження комендантської години, депутати Турійської селищної ради скасували попередньо прийняті рішення про обмеження продажу алкогольних і слабоалкогольних напоїв на території громади.

Одноголосно депутати дали згоду на встановлення обладнання супутникового зв’язку «Starlink». Також затвердили розпорядження селищного голови, видані у міжсесійний період, і внесли зміни у рішення «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Блок питань стосувалися будівельної та земельної сфери.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.