В рамках інформаційної кампанії "Виходь на світло" провели роз’яснювальну роботу з підприємцями Турійська

Дата: 28.10.2022 17:25

В Україні проходить інформаційна кампанія від Держпраці «Виходь на світло». Її мета – донести кожному роботодавцю важливість офіційно працевлаштовувати працівників та сплачувати податки, аби у цей складний час підтримувати економіку України.

Фото без опису28 жовтня заступник Турійського селищного голови Жанна Яковініч разом із головним державним інспектором відділу по додержанню законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Оленою Сорокіною і в. о. директора Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Валерієм Михалюком у рамках проведення акції «Виходь на світло» відвідали підприємців у селищі Турійськ. Насамперед вони провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання законодавства про працю. Крім того, роботодавцям розповіли про важливість легалізації трудових відносин під час війни, оскільки саме зараз фінансова підтримка дуже важлива для нашої держави.

Фото без описуФото без опису

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.