Ми пам’ятаємо і це дає нам сили у нинішній боротьбі

Дата: 28.10.2022 10:20

Фото без опису28 жовтня 1944 року з української землі був остаточно вигнаний німецький нацистський окупант, хоч боротьба з московським окупантом за волю нашого народу, право бути господарями у власному домі триває і сьогодні.

У цей день ми вшановуємо пам’ять усіх, хтo бoрoвся з вoрoгoм на фрoнтi чи в тилу, загинув на oкупoванiй теритoрiї, в табoрах смертi, чиє життя обірвала Друга світова війна.

Пам’ять живе і дає нам сили у сьогоднішній боротьбі. Гірко визнавати, але українцям знову довелося взяти до рук зброю і стати на захист своєї країни, її свободи та незалежності. Знову сини і доньки нашої землі ціною свого життя виборюють перемогу і женуть окупантів з окупованих територій на сході та півдні країни.

Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших захисників і твердо віримо у нашу перемогу.

Переможного миру, злагоди, добра та спокою зичимо кожній українській родині. Здоров’я і ще багато мирних світанків бажаємо нашим ветеранам.

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям Слава!

Турійський селищний голова Олексій Безсмертний та колектив селищної ради.