Сім’ї нашого захисника передали Подяку від військового командування

Дата: 21.10.2022 17:58

Фото без описуФото без опису

З приємною місією очільник громади Олексій Безсмертний разом із старостою Інною Красулею сьогодні завітали у сім’ю військовослужбовця Олега Савицького із Мирович, аби передати рідним Подяку від командування частини, в якій служить наш земляк. В ній, зокрема, зауважується, що солдат Олег Савицький – серед кращих захисників України, який непохитно та відважно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення бойових дій із відсічі та стримування збройної агресії російської федерації на території Миколаївської та Херсонської областей.

Подяку Турійський селищний голова вручив сину нашого захисника Богдану. Аби додати ноток позитиву сім’ї воїна, діткам і дружині ще підготували приємні подарунки від громади. Крім того, передали телефон та повербанк, які надіслали наші друзі з міста Карлштад Королівства Швеція у подарунок для сім’ї військовослужбовця.

У перші же дні війни на захист країни Олег Савицький став разом зі своїм батьком Миколою. Чоловікові вже під шістдесят, тож Олександра і Богдан надіються на швидке повернення дідуся додому, а також з нетерпінням чекають на тата і Перемогу України над московським окупантом.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.