Благодійний фонд «Сильні» надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Дата: 20.10.2022 10:09

Під час повномасштабного вторгнення складно зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Омбудсменка Людмила Денісова повідомила про близько 400 звернень, і вони продовжують надходити. Саме тому благодійний фонд «Сильні» вирішив долучитися та надавати безкоштовну психологічну, медичну, юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насильство. А саме:

• благодійний фонд оплачує потерпілим від зґвалтувань медичні послуги, необхідні для лікування травматизації;
  • психологи фонду консультують та надають безоплатні психотерапевтичні послуги;
  • юристи фонду надають консультації та документують факти зґвалтувань як воєнних злочинів задля використання свідчень у Європейському суді з прав людини, а також допомагають зі зверненням у поліцію.

Люди можуть відмовитися від допомоги у будь-який момент.

Запити людей, які пережили сексуальне насильство чи їхніх батьків є конфіденційними. Звернутися за допомогою можна за посиланням sylni.org. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант  фонду та обговорить детальніше вид допомоги, який потрібно надати.