Юні футболісти Турійщини змагалися за Осінній кубок «Спортивного клубу «Фанат»

Дата: 04.10.2022 12:44

Фото без описуВибравши погожий день, любителі спортивного і активного дозвілля у Турійській громаді організували футбольний турнір серед дітей шкільного віку. Осінній кубок «Спортивного клубу «Фанат»» цьогоріч проводився вдруге і зібрав на зеленому газоні у селі Соловичі п’ять команд школярів. Участь взяли юні футболісти з Мокреця, Тагачина, Купичева та дві команди господарів поля – СК «Фанат» Соловичі та СК «Фанат» Соловичі-2.

У видовищних спортивних поєдинках перемогу вибороли досвідчені, хоч і юні, футболісти СК «Фанат» Соловичі. Друге місце – у команди з Мокреця. І «бронза» – у тагачинців.

По завершенні турніру всі команди та гравці були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.