Розпочато процедуру громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Турійської селищної громади

Дата: 03.10.2022 10:15

Фото без описуЗ метою забезпечення сталого розвитку Турійської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Турійська селищна рада рішенням від 29.09.2022р. №31/13 розпочала процедуру з розробки комплексного плану просторового розвитку території Турійської селищної ради.

З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади: https://turiyska-gromada.gov.ua

Турійська селищна рада запрошує усіх долучитись до процедури громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Турійська територіальної громади.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення, а саме до 12 грудня 2022р., у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради, адреса: смт Турійськ, майдан Центральний, 1, кабінет відділу містобудування (ІІ поверх біля податкової), електронна пошта: srada@ukr.net.

Відповідальний за прийом пропозицій (зауважень) - Перейма Оксана Сергіївна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради.