З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 02.10.2022 15:06

Щорічно в першу неділю жовтня в Україні відзначають День педагогічного працівника.

Це свято, яке об’єднує усіх , хто допомагає молодому поколінню відкривати скарбничку знань, науки, милосердя.

Сьогодні війна випробовує усіх їх на міцність. Але вони стають ще сильнішими . Наші педагоги-люди з великим,  чуйним серцем. Попри війну, сигнали тривог, переживання, вони не лише  навчають і розвивають наших діток, а  ще й волонтерять. Вони  допомагають нашим Захисникам та тим, хто  змушений був переїхати до нас з зони активних бойових дій.

Учитель-це більше ніж професія. Ви виховали гідних, сміливих людей, і ваші учні сьогодні  боронять нашу рідну землю від ворога.

Тож щиро дякуємо усім вам патріотизм, за віддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високу професійність та життєву мудрість. Успіхів вам у благородній педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії, талановитих учнів та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен день повниться новою радістю та перемогою.

Низький уклін вам! Зі святом!

З повагою колектив Турійської селищної ради.