З ДНЕМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ!

Дата: 02.10.2022 14:39

ДЯКУЄМО ЗА СЛУЖБУ !!!

2 жовтня в нашій державі відзначається День територіальної оборони України.

* Згуртовані безпосередньо під час війни формування військових частин Сил територіальної оборони Збройних сил України та добровольчих формувань територіальних громад гідно несуть звання українських воїнів - захисників, здійснюють національний спротив, сміливо перешкоджають агресорам, мужньо тримають на своїх плечах оборону країни. Вони стали страшним сном для ворога.

* Висловлюємо щиру вдячність людям мирних професій, сусідам, колегам, друзям, всім, хто свідомо вступив до лав територіальної оборони, хто самовіддано вдень і вночі стоїть на варті миру, спокою і порядку у цей важкий нашої країни час.

* Від щирого серця бажаємо нашим мужнім захисникам і захисницям, які служать в ТРО доброго здоров’я, спокійної служби , міцно тримати стрій задля перемоги України !

* Хай береже Господь Вас та Ваші родини!!!

З повагою колектив Турійської селищної ради.